שמיים כחולים בתוכי

כבר התחלתי לכתוב את הפרק הזה אי אז כאשר כתבתי את יומן בריאות, אז, הוא לא נכנס. הוא חיכה לרגע הנכון שלו.

לפני שממשיכה רוצה לכתוב עוד כמה מילים על ההחלטה להפסיק לעדכן על הסטטוס "בריאה" או "חולה". גיליתי שאתם אוהבים אותי כך או כך. הבנתי שסטטוס "חולה" מאוד מעציב אתכם וסטטוס "בריאה" מאוד משמח אתכם. עוד הבנתי שנמאס לי מהפינג פונג הזה. הבנתי שזה בעיקר לא משנה, לכם או לי. אני חשה עצמי "בריאה", אני חולמת ומגשימה בלי קשר לסטטוס, גיליתי שיש לי רווח משני מסטטוס "חולה" ואינני רוצה בו יותר. החלטתי שאני עושה מה שבא לי בלי תלות בסטטוס. החלטתי לחיות עד שאמות. יום אחד, מתישהו, כן? מספיק עם הדרמה, אומרת לעצמי. רוצה להיות בשלום כך או כך.

הבטחתי שאשתף מה היה מינואר ועד היום, והרי התקציר :).

ממצא שנמצא בינואר הפך לממצאים בפבר'. הפעם (3) זה באגן (לא באיבר מסוים). השמיים כדרו.

הפער הזה, בין הממצאים, שבר אותי. נכנסתי לתקופה של חוסר וודאות וזה  SUCKS.

לאחר חודש של ריצות, בדיקות, בירורים, התכנסות, היעלמות וחפירות, קיבלתי תוצאות של ביופסיה נוזלית שנשלחה לארה"ב. חזרתי לנשום. השמיים התבהרו. התגבשה תוכנית פעולה (א'). הייתה גם תוכנית מגירה (ב'). בדיעבד חושבת שעצם זה שהייתה תוכנית ב' לא התמסרתי לחלוטין לתוכנית א'.

"שמיים כחולים בתוכי" הוא משפט מתוך תרגול של "מפתח החיים". זהו תרגול צ'י קונג שפיתחה רוני ויסמן, מורתי לצ'י קונג. תירגלתי לראשונה אותו ב 2016 לאחר גילוי הסרטן הראשון. מאז הפסקתי לתרגל למשך תקופה ארוכה אף על פי שלמדתי בעצמי הוראת צ'י קונג בוינגייט (2017). אצרף לכם את הטקסט המלא בסוף הפוסט שריגש אותי בכל פעם. בעצם "שמיים כחולים בתוכי" הוא שם קוד. שם קוד ל: הסתכלות רחבה ולמעלה, אמונה, חיות, חיוניות, שמחה, תרגול, כל מה שדרוש (לדעתי) להחלמה וכמובן לחיים בריאים והרמוניים.

תוכנית הפעולה לרפא עצמי באופן טבעי נכנסה לפעולה. תוכנית ב' הייתה השימוש בקיטרודה (תרופה אימונותראפית חדשנית). למזלי אין אפשרות לנתח.

חזרתי לתרגל צ'י קונג פעם בשבוע, חזרתי לתרגל חלק מהתרגילים שיש בתוכנית "מפתח החיים" בבית.

שיניתי כמה דברים בתזונה כמו אופי ארוחת הצהריים והערב (במשך תקופה ארוכה אכלתי קטניות בערב ופשוט העברתי אותם לצהריים), הורדתי ביגלה שהתפנקתי עליו שנה שלמה, הכנסתי תוספי תזונה שהתנגדתי אליהם שנים, הקפדתי על צום משעות הערב, הוספתי עוד קלוריות לתפריט או בעצם עשיתי מה שתמך בי בעבר ומה שהתאים לי בהווה. על קוראסון חמאה לא מוותרת.

חזרתי לישון מוקדם יותר, עד השעה 22:00 ללכת לישון ולהקיץ באזור 5:00 בבוקר.

תירגלתי ויפאסנה בכל בוקר וכמובן שיצאתי להליכת הבוקר האהובה עליי ( לבדי או עם עופרה שלי).

התמסרתי לטיפול בחום. המטפלת הסינית שלי, זהר ברק אור, הביאה מיפן טכנולוגיה חדישה, סוג של היפרתרמיה אישית. זה הוריד לי את האופציה לעשות טיפולים כאלה בחול או אפילו כאן בארץ במחיר של אלפי שקלים לטיפול בודד. מיד רכשנו מזרן ומכשיר אישי הנקרא תרמו קיור (אונטסו). שניהם מפיצים ומחדירים לגוף קרני אינפרא רד אדום רחוק. זו אנרגייה הדומה מאוד לקרני השמש. מחקרים מראים שתאים סרטניים לא שורדים בחום של מעל 42 מעלות צלס'. כמובן שהחום פוגע רק בתאים הסרטניים ולא בתאים הבריאים. מה גם שחום מעודד זרימת דם טובה יותר, מפיג ומשחרר כאב . אותו המכשיר פלאי ממש עבור נגעים עוריים חיצוניים. זהו מכשיר  אשר גם מזהה פעילות תאית לא נורמלית וגם מרפא (כמובן שמאתגר יותר לרפא תאים סרטניים שהתגבשו לגוש, הממציאה היפנית ד"ר טומקו מיצוי, מעולם לא הסתירה את המידע הזה. לי זה כמובן לא הפריע להמשיך בתוכנית שלי). הבדיקה שחזרה מארהב איששה את מה שקיויתי, נמצאו חלבונים בדם המגיבים לחום. הגיעו עוד נתונים שחיזקו את האמונה שלי בדרך הטבעית.

בנוסף, המשכתי להגיע לקליניקה של זוהר ולחמם את עצמי עוד קצת ולקבל טיפול שלם של דיקור, כוסות רוח ואף הקזת דם. כמה כוח והרפייה זה נתן לגוף שלי. היה איזה חודש שכלכך הייתי מרוכזת בכאב שלי (מובן)  עד אשר לא ראיתי את השעות שבהן לא כאב לי. לעיתים ההזדהות עם הכאב כלכך מלאה שאנחנו זקוקים שמישהו יאיר לנו את מה שכן טוב ועובד בגוף ובחיים. תודה זהר על כל האור שאת מכניסה לחיי.

אפילו עשיתי טקס קמבו למען ניקוי רעלים עמוק.. אל תשאלו..ארס צפרדעים מהאמזונס. שמחתי שעשיתי את זה.

חברה ואחות למסע, נירית ליטני לא ויתרה לי ועודדה אותי עם פונפונים ועם שאלות מדויקות מאוד.   זה התחיל אצלה בסדנת E.F.T מעולה, בה למדנו טכניקה אדירה לשחרור רגשות וחסמים בכל ההיבטים (רגשי, פיזי, מנטלי, רוחני) והמשיך במפגשים אצלה בבית, מפגשים מלאים בצחוק, באהבה, בתירגול יחדיו וכמובן שאכלנו אוכל טעים ומעורר (יואו, המאפין היאמי שהכינה לנו).

נירית ואני

כמובן שזו הייתה הזמנה עבורי להעמיק עוד בהתבוננות לתוכי, לראות מה זקוק לריפוי, לשינוי.  הזדמנות לבחון דפוסי עבר עקשניים כמו קורבנות וכעס. לרגע חשבתי, שיואו זה לא נגמר הח$% הזה ואז נזכרתי שכך אנחנו מתפתחים וגם איזה משעמם היה בלי וגם תובנה שזה לא באמת "עבודה" אלא החיים ואין נכון או לא נכון…יש רק את זה שאנחנו עושים כמיטב יכולתינו בכל רגע נתון. גם בלימודי מודעות העל משהו נפתח עם כל שיעור שעבר (אלה מידעים שתוקשרו והגיעו לגברת בשם לילה ברזסקי, אלו הם תדרים המועברים לתלמידים ובכל תדר טמון פוטנציאל לשינוי אשר יטיב עימנו ועם העולם ובקיצור רוחני הארדקור נפלא וקל).

וכך במשך חודש וחצי דרור הנשמה שלי (המטפל הראשון בארץ שהוכשר על ידי זהר) ואני מטפלים בי כל ערב במשך שעה וחצי, מעלה את טמפ' הגוף ע"י שכיבה על המזרן וטיפול עם מכשיר התרמו קיור. חיממתי לכל הגוף שלי את הצורה…טוב שהיה חורף בחוץ.

בתקופה הזו, קיבלתי אהבה ועזרה ממשפחתי (תודה לרויתי שנתנה לי בראש) ומחברות "בריאות", מחברות "חולות" ואף הצעות לעזרה מאנשים שאינני מכירה. קיבלתי הודעות שפיצצו אותי אנרגייה על יומן בריאות ועל ה"משימות" המטיבות השונות בו. כמה מרגש וחיוני להיות עטופה באהבה, בחכמה, בקבלה.

המלצה
התעלפתי מרוב התרגשות

חשתי ששמרתי על תדר גבוה של ריפוי למרות תזוזות ממנו. ניסינו לשמור על שגרה מבורכת. אין ספק שבתקופות של התמקדות בריפוי מאתגר מאוד לשמור על שגרה וזה המקום שלי להגיד שהשגרה היא מטורפת, מוגזמת ואינטנסיבית גם בלי מחלה ברקע, מה שנקרא החיים עצמם (וזה לא רק אני בדעה הזו ונכון שככה זה אצל הרוב,  אבל זה לא בהכרח מצדיק את זה).

שבוע לפני הפט סיטי שייראה את השינוי המיוחל התחילו לי כאבים חזקים בעצם הזנב ובכלל כאבי שרירים בגב התחתון. עדיין

לא קישרתי בין כל השינויים שהכנסתי עם תוספי התזונה לבין הגורם לכאב.

תוצאות הפט חזרו. היו שינויים חשובים, אזורים שנצבעו חודשיים לפני לא נצבעו הפעם. הגידולים נשארו אותו דבר, אולי תזוזה קלה. התבאסתי.

חומת האמונה, האופטימיות והקלילות החלה להיסדק, הסבלנות התקצרה וביני לביני התחלתי למלמל שאין לי כח יותר. להיות חזקה ונחושה. להאמין. לעשות. לא לעשות. להיות. ההכנות של האוכל. הבית. ואז גם אמרתי את זה החוצה, לאחיותי, לחברות..הן נבהלו בהתחלה ואילו אני נרגעתי. הודיתי שעייפתי. להן אמרתי שזה לא אומר שויתרתי. רק עוצרת לשנייה. שמחתי מהכנות שלי ועוד יותר שמחתי שיש תוכנית שהייתה מקובלת עליי ואפשר איתה טיפה לנוח.

עברתי לתוכנית ב', אני בעיצומו של מסע נוסף להבין את התרופה הזו, להתמסר לעייפות ולמנוחה, להתמסר לכתיבה, להנאה, למלא הנאה, למשפחה, לרעיונות יצירתיים. בתוכנית הזו להכל יש מקום אבל אחרת. קודם כל עם הקשבה. תוכנית א' הייתה הכנה אדירה לגוף ולנפש. תובנה אדירה ולא חדשה היא שבקלות אני דוהרת קדימה ושוכחת לעצור. אני מבטיחה לעצמי להאט למשך תקופה ארוכה, כדרך חיים. מבטיחה להמשיך להגשים חלומות קטנים כגדולים, להמשיך לטייל ולהתמלא השראה מהטבע ומאנשים. תודה ללי ואלירן על שישישבת רגועים במיוחד.

חלום להיות בסיני עם כל המשפחה

נחזור לשמיים, האם אתם מרימים את הראש למעלה מדיי פעם?

הפעם הראשונה שממש התרגשתי מהשמיים מעל הייתה בגיל 23, טסתי לתיאלנד לבדי, מצאתי את עצמי על אי מוקפת בים ובשמיים. בבית צוחקים עליי שאני מאלה שמוצאים כסף ברצפה. זה נכון :). שנים של ראש באדמה פיתחו את המיומנות הזו.

שמיים תיאלנד

לטוס בשמיים? איזה רעיון משוגע? כמה הוא מובן מאליו? כאחת שפחדה מטיסות הדבר היחיד שהיה מרגיע אותי זה להיות מעל העננים.

ועל חוף הים ובאמריקה הדרומית ובאפריקה או בסיני ואפילו בחגלה, שמיים של ירח מלא או שמיים של בוקר.

דרום אמריקה

סיני- ש מים ואלה

אלה סיני

אפריקה

שמיים אפריקה.JPG

להסתכל מעלה, לבקש תשובות לשאלות או נחמה.

שמיים חגלה.jpg
חגלה, הום טאון. כל יום יפה מחדש.

השמיים הם הקבועים הכי משתנים שיש. ענני חיות, ענני כבשה או שמיכה, או רק כחול, או רק עננים, שמש מאירה או מוסתרת. כמה התרחשויות יש שם למעלה.

אין גבול. תמיד יש מה לעשות. תביטו למעלה ותראו.

בכל תרגול של מפתח החיים ממנו לקוח המשפט "שמיים כחולים בתוכי", יש את התנועה הפיזית משולבת עם עבודה אנרגטית ותודעתית. זו דרך נפלאה להכניס מסרים חדשים ומועילים, להעלות את האנרגיה, לחזק איברים פנימיים ולהעצים את החיוניות ופשוט לעשות טוב לנשמה.

. בין משפט למשפט יש הנחייה לנשום אויר או לשחרר

ניפתח אל השמיים הכחולים

שמיים כחולים בתוכי

ניפתח לשמיים הכחולים הסובבים אותי

חש את השמיים נכנסים פנימה

אוהב את השמיים הכחולים שסביבי

חש אהבה נכנסת פנימה

נשחרר אל השמיים הכחולים

חש נפלא עמוק בפנים

ארגע לשמיים כחולים

אחוש את שמחת החיים נכנסת פנימה

אוהב את השמיים הכחולים

שמיים כחולים נכנסים פנימה

אוהב את העולם הנפלא הזה

אמשוך דברים נפלאים אל חיי

אוהב את כל הדברים בעולם הזה

מרגיש נפלא בתוכי

אוהב את כל האנשים סביבי

אנשים אוהבים אותי

כל המרידיאנים שלי פתוחים

אנרגיית החיים נכנסת פנימה

כל המחלות עוזבות אותי

גופי בריא עכשיו

כל התחלואים נעלמים

כל תא בגופי בריא עכשיו.

יש תרגיל מרגש שנקרא 10 סימנים לאריכות חיים, צילמנו אותנו, עושות אותו..ועכשיו יש לי אותו בכדי גם לתרגל בבית. תהנו.

להשאיר תגובה

הזינו את פרטיכם בטופס, או לחצו על אחד מהאייקונים כדי להשתמש בחשבון קיים:

הלוגו של WordPress.com

אתה מגיב באמצעות חשבון WordPress.com שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

תמונת Facebook

אתה מגיב באמצעות חשבון Facebook שלך. לצאת מהמערכת /  לשנות )

מתחבר ל-%s

האתר נבנה על ידי WordPress.com. ערכת עיצוב: Baskerville 2 של Anders Noren.

למעלה ↑

%d בלוגרים אהבו את זה: